Bķblia On Line - Informaēćo bķblica de confianēa
Bķblia OnLine
Nova Pesquisa         Todo o Livro         Todo o Capķtulo

   Versćo: Shqiptar: Bibla Shqiptare
 
Deuteronōmio 8:2 Kujto gjithė rrugėn qė Zoti, Perėndia yt, tė ka bėrė tė pėrshkosh nė kėtė dyzetė vjet nė shkretėtirė qė ti tė ulėsh kokėn dhe tė vihesh nė provė, pėr tė ditur ēfarė kishte nė zemrėn tėnde dhe nė se do tė respektoje apo jo urdhėrimet e tij.    
Deuteronōmio 8:3 Kėshtu, pra, ai tė bėri tė ulesh kokėn, tė provosh urinė, pastaj tė ka ushqyer me manna qė ti nuk e njihje dhe as etėrit e tu s“e kishin njohur kurrė, me qellim qė ti tė kuptosh se njeriu nuk rron vetėm me bukė, por rron me ēdo fjalė qė del nga goja e Zotit.    
Deuteronōmio 8:4 Petkat e tua nuk tė janė konsumuar mbi trup dhe kėmba jote nuk ėshtė enjtur gjatė kėtyre dyzet viteve.    
Deuteronōmio 8:5 Prano, pra, nė zemrėn tėnde se, ashtu si njeriu korigjon birin e vet, ashtu Zoti Perėndia, yt, tė korigjon ty.    
Deuteronōmio 8:6 Prandaj zbato urdhėrimet e Perėndisė, tė Zotit tėnd, duke ecur nė rrugėt e tij dhe duke ia pasur frikėn;    


Veja também: CvvNetPįgina anterior    [ 1 ]    Śltima pįgina